Informacje organizacyjne / FAQ

Jeśli zastanawiasz się nad udziałem w Spotkaniu i masz pytanie
– postaramy się na nie odpowiedzieć!

Do kogo skierowany jest Festival BODY?

Do udziału w naszym spotkaniu zapraszamy wszystkich, którzy na różny sposób chcą uczestniczyć w uwielbieniowym wydarzeniu. Wierzymy, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

Czy rodziny z dziećmi mogą wziąć udział w Festivalu?

Nie tylko mogą, ale sprawią nam ogromną radość swoją obecnością. Dla najmłodszych uczestników Festivalu przygotowaliśmy w tym roku specjalne atrakcje, aby mogły jeszcze lepiej przeżyć to spotkanie!

Jak zostać wolontariuszem?

Jeśli chcesz pomóc nam w organizacji Festivalu wystarczy, że zapiszesz się przez link podany na stronie wybierając funkcję bądź służbę w której chcesz uczestniczyć. Gwarantujemy, że przeżyjesz niezapomnianą historię i poznasz wspaniałych ludzi!

Czy można przyjechać z grupą?

JAK NAJBARDZIEJ! Już dziś zachęcamy Was, abyście wspólnie z księżmi z parafii zorganizowali wyjazd na tegoroczne spotkanie! Chcemy Was ugościć jak najlepiej. Na naszej stronie znajdziecie informację co do udziału grup i możliwości parkingowych w tym dniu w Szydłowcu.

Czy osoby poniżej 18 roku życia mogą być wolontariuszami?

Po wypełnieniu zgody przez rodzica/opiekuna prawnego otrzymajnej na maila oczywiście, że mogą.

Czy Festival jest kolejnym koncertem?

NIE! Nasz Festival to zupełnie odmienne SPOTKANIE! Łączy w sobie różne elementy: śpiewu, tańca, adoracji, świadectwa, wymiany gestów. To przeżycie, które nie tylko odmienia, ale i umacnia.

Gdzie należy się zapisać na spotkanie?

Nie prowadzimy zapisów uczestników. Zapisów dokonują jedynie wolontariusze pragnący zaangażować się w Spotkanie.

Czy dostanę jakieś pamiątki?

Na każde ze spotkań przygotowujemy symbole. Zarówno z tegorocznego spotkania, jak i z poprzednich, będzie je można nabyć w naszym sklepiku umiejscowionym na Rynku. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na organizację wydarzenia.